Wręczenie statuetki Anioła Transplantacji

To był wyjątkowy dzień. Wręczyliśmy statuetkę, naszego pierwszego Anioła Transplantacji. Statuetka powędrowała do 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie, za 30 lat „Akcji Serce” dzięki której wiele serc bije nadal.

Wysłuchaliśmy też wielu ciekawych prelekcji i paneli dyskusyjnych. Było wszystko: merytoryka, historie, emocje, powaga i muzyka.

Dziękujemy dowództwu Wojsk Obrony Terytorialnej, dr nauk med. Szymonowi Pawlakowi, psychologowi zdrowia Mateuszowi Banaszkiewiczowi, Stowarzyszeniu Więcej Wiem i Joanna Flak, Karince po przeszczepie wątroby i jej mamie Agnieszce Wieczorek, dzielnej Lucii Lenoir z mamą, Katarzynie i Arturowi Tchorzewskim oraz Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji „Poltransplant” i dr Jarosławowi Czerwińskiemu.

PARTNERZY: